Pilotem na zkoušku

Tato zážitková akce vám umožní se vyzkoušet si co to znamená se stát pilotem

 

V úvodu akce je pro Vás připravena prohlídka našich letadel a zázemí, seznámíte se letištěm a provozem na něm. Seznámíte se s výkonem funkce pilota, zdokonalíte se ve znalostech týkajících se letadel, meteorologie, bezpečnosti na palubě letadla. Celou dobu akce se vám bude věnovat náš instruktor, na učebně vás zasvětí do ovládání letadla, probere s vámi proběh letu a vysvětlí řešení nouzových situací. Potom provedete společně přípravu letu a předletovou prohlídku letadla. Potom s instruktorem absolvujete let podle domluveného scénáře.

Na zkoušku pilotem letadla Čas letu cca. 1 hod 20 min cena 4900,-Kč

V průběhu letu v trvání cca 1 hodiny 20 minut si vyzkoušíte pilotáž dvoumístného letounu Cessna 152. Zkusíte si start a přistání, provedete navigační let o délce 90 km, přistanete na cizím letišti. Vyzkoušíte si postup nouzového přistání. Za pomoci instruktora letadlo řídíte po dobu celého letu.

Na zkoušku pilotem letadla s cestujícím Čas letu cca. 1 hod min cena 5900,-Kč

Vezměte sebou jednoho nebo dva cestujíc a předveďte jim jak řídíte letadlo. V průběhu letu v trvání cca 1 hodiny 20 minut si vyzkoušíte pilotáž čtyřmístného letounu Cessna 172. Zkusíte si start a přistání, provedete navigační let o délce 90 km, přistanete na cizím letišti. Vyzkoušíte si postup nouzového přistání. Za pomoci instruktora letadlo řídíte po dobu celého letu a to vše před očima svých cestujících.Na zkoušku pilotem kluzáku Tři lety v trvání cca. 50 min cena 4000,-Kč

Tři lety na dvoumístném větroni L 23 SUPER-BLANÍK Doba letu není omezena když budete mít štěstí a bude vhodné počasí bude záležet jen vašem umění a umění vašeho instruktora jak dlouho ve vzduchu vydržíte. V letů si zkusíte start a přistání, let v aerovleku za motorovým letadlem a vyzkoušíte si jaký pocit má pilot při pádech a vývrtce. Za pomoci instruktora letadlo řídíte po dobu celého letu.


Na zkoušku pilotem kluzáku a letadla v jeden den Cena 6000,-Kč

Kombinace letu větroněm a letounem v jeden den. Dva lety větroněm v trvání cca 30 min a 45 min letu letounem

Uvedené ceny jsou včetně DPH 20% za celou akci. Obsahují letištní poplatky a pojištění cestujících.

Na možnost uskutečnění letu je možno se předem informovat na adrese

tocnaseznam.cz, kde je možno získat i bližší informace.